×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

ANGIELSKI DLA NAJMŁODSZYCH

29 marca, już po raz ósmy, odbył się w PSSP nr 5 w Krapkowicach Konkurs Języka Angielskiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Cieszący się dużym zainteresowaniem konkurs zaszczycili swoim udziałem  uczniowie z 4 szkół naszego powiatu.

O laur zwycięzcy walczyły dzieci ze szkół: PSSP nr 5 Krapkowice, PSP nr 2 Gogolin, PSP nr 3 Gogolin i SPSP w Steblowie. Uczniowie musieli wykazać się znajomością wielu zagadnień, wykraczających poza podstawę programową i z przyjemnością stwierdzamy, że wywiązali się z zadań wyśmienicie.

Przy dość wyrównanym poziomie zwycięzcami zostali: I m. Zuzanna Drab PSSP nr 5 Krapkowice, II m. Zofia Ziembińska PSSP nr 5 Krapkowice oraz Oliver Smiech SPSP Steblów, III m. Igor Bekierz PSP nr 3 Gogolin.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział oraz nauczycielom j. angielskiego za przygotowanie uczniów do rywalizacji. Składamy również podziękowania Burmistrzowi Miasta i Gminy Krapkowice, Naczelnikowi Wydziału Oświaty i Kultury, dyrekcji Publicznej Sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 oraz Radzie Rodziców przy PSSP nr 5 za pomoc w organizacji konkursu. Do usłyszenia za rok!

 

 

Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krapkowicach
47-303 Krapkowice | ul. Os. XXX-lecia 24 | tel. 77 407 80 85
Statystyka odwiedzin: Dziś: 134, W tym miesiącu: 7184, Wszystkich: 974833