×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

PILNE!!! MAMY CZAS DO 16 MAJA

Już tylko do 16 maja 2017 trwa zbiórka na rzecz Martyny Koteluk. Jeżeli do tego czasu nie zostanie zebrana odpowiednia kwota dziewczyna może stracić ostatnią szansę na odzyskanie sprawności i normalne życie.

Wyślij SMS pod numer 72365 o treści S4773 (koszt 2,46 z VAT)

Zobacz film


 

CZY POMOŻESZ MI STANĄĆ NA NOGI?

Nazywam się Martyna, od najmłodszych lat wiem, czym jest walka o zdrowie, odzyskiwanie sprawności fizyczne dla realizacji swoich marzeń. Moja choroba postępowała. W wieku piętnastu lat zostałam zdiagnozowana. Choruję na bardzo rzadką chorobę „Zespół Kabuki” (wiodącym problemem mojej choroby są problemy ortopedyczne oraz hipotonia mięśniowa , wiotkość stawów i osłabienie kończyn dolnych).

Moje życie kręci się wokół szpitali, konsultacji lekarskich i pobytach na turnusach rehabilitacyjnych. W kwietniu tego roku byłam na konsultacji w Klinice w Aschau (w Niemczech), gdzie usłyszałam następujące słowa: ‘’Ze względu na wysoką złożoność choroby dziewczyny oraz obszernej bariery w jej funkcjonowaniu (dziewczyna porusza się na wózku inwalidzkim) zalecamy przeprowadzenie operacji w naszej klinice”, dodano też, że jeśli podejmę się operacji i rehabilitacji pooperacyjnej za rok będę chodzić.

Mam tyle marzeń, które chciałabym spełnić, wśród nich przejść się na własnych nogach oraz zobaczyć uśmiech i spokój na twarzy mojej mamy.

Koszty związane z operacją, potrzebnym sprzętem ortopedycznym i rehabilitacją to 150 tysięcy złotych, dlatego proszę o pomoc.

https://www.siepomaga.pl/martynakoteluk

 

 Dziękuję za wsparcie i pomoc

                                          Martyna

                                                        

Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krapkowicach
47-303 Krapkowice | ul. Os. XXX-lecia 24 | tel. 77 407 80 85
Statystyka odwiedzin: Dziś: 107, W tym miesiącu: 93271, Wszystkich: 1536960